Özel Direksiyon Dersi

Özel Direksiyon Dersi

Şentürk Sürücü Kursu, ehliyetinizi aldıktan sonra uzman eğitmenleri ile özel direksiyon dersi veriyor. İster manuel araç, ister otomatik kurs araçlarımızla, isterseniz de kendi aracınızla sizlere özel direksiyon dersi veriyoruz. Ehliyetiniz bir kenarda beklemeden sizler de akan trafikte güvenle arabanızı sürebilirsiniz. Tabi ki trafik kurallarına ve trafik işaretlerine uyarak.

Direksiyon eğitimi bir adayın sürücü kursunu seçerken en dikkat etmesi gereken konudur. Direksiyon eğitiminin süresi, içeriği, eğitimde kullanılan araçlar gibi konuları kayıt görüşmesi esnasında detaylı bir şekilde bilgi alarak öğrenmenizi tavsiye etmekteyiz.

Özel Direksiyon Dersi

Direksiyon Dersi Hangi Saatler Arası Yapılmaktadır?

Direksiyon dersi tamamen sizin boş günlerinize ve saatlerinize göre belirlenmekte olup, haftanın her günü akan trafikte eğitim yapma olanağımız bulunmaktadır. Hafta içi veya hafta sonu sabah 09:00 akşam 18:00’a kadar eğitimler verilmektedir.

Nasıl Randevu Alabilirim?

Gelmek istediğiniz gün ve saati, kursumuzu arayarak veya kursumuza gelerek randevu talep edebilirsiniz ancak randevunun yazılabilmesi için mutlaka kaç ders randevu alınacaksa ücreti ödenmiş olması gerekmektedir.

Neden Özel Direksiyon Dersi?

Aracınız var fakat garajda bekliyor ya da evin diğer bireyleri kullanıyor siz bir türlü cesaret edip direksiyona oturamıyorsunuz. Veya araba almayı planladınız fakat başaramam, trafiğe çıkamam diye korkuyorsunuz. Hatta sürücü belgeniz var ama maalesef sadece kimlik olarak işinize yarıyor. Ne mi yapmalısınız en kısa sürede bizi arayıp özel direksiyon dersi eğitimi görmek istediğinizi, başaramamaktan korktuğunuzu ve korkunuzun nedenini belirterek destek istemelisiniz. Sürücü belgeniz yok ise sıfırdan kursa başlayıp donanımlı bir sürücü olarak kendinizi yetiştirmeli ve öz güveninizi kazanmalısınız. Sürücü belgeniz var fakat trafiğe çıkamıyorsanız, sadece direksiyon dersi eğitimi üzerine ders görerek pratiğinizi artırmalı uygulamalı olarak güvenle aracınızı kullanabilecek seviyeye ulaşıncaya kadar araç kullanmalısınız. Sadece ilk direksiyon dersi geniş alanlarda aracı tanımak amaçlı olmalı, sonra sakin yollarda trafik akışına göre uygulamalar yapılmalıdır. Ne zaman güvenle ana yola çıkma cesaretinizi kazanırsanız o zaman trafiğe çıkmalısınız. İnsanlar bilmedikleri şeylerden korkarlar, bildikleri, öğrendikleri hiç bir şey onları korkutmaz, bu nedenle direksiyon derslerinde öğrendiğiniz davranışlar zaman içinde reflekse dönüşerek işinizi kolaylaştıracaktır. Siz yeter ki isteyin ve sürücü belgenizi kimlik amaçlı kullanmaktan vazgeçin.  

Özel Direksiyon Dersi Planlaması

  • Direksiyon dersi planlamalarında, müşterimizin uygun zamanlarına göre planlama yapmaktır.
  • Dersiniz sizin sürücü koltuğuna oturduğunuz anda başlar. Her ders net 50 dakikadır.
  • Kişinin algılama süreleri dikkate alınarak günde 2 saat ders veriyoruz.

Neden Şentürk Sürücü Kursunu Seçmelisiniz?

  • Biz personel olarak daima alanında yetkili ve tecrübeli kişilerle çalışırız.
  • Aynı zamanda personelimizin müşterilerle olan iletişimini sürekli takip ederiz.
  • Genel direksiyon eğitiminin yanı sıra ihtiyacınıza yönelikte eğitiriz. (örneğin; işten eve, evden işe gitme güzergahlarında çalıştırmak gibi.)
  • Profesyonel anlayışla hareket ederiz.
  • Yalnızca 2 saat eğitim anlayışı değil, durumunuzu değerlendirip paket programdan faydalanmanızı tavsiye ederiz.
  • Yolculuklarınız en güvenli haliyle bizlerle.

Benzer Makaleler